Instagram Follow on Instagram

niedziela, 18 sierpnia 2013

SUPLOWE ZAKUPY

Dzisiaj udało nam się zrobić małe suplowe zakupy. Zakupiliśmy Kazeinę firmy Trec i białko Whey 100 również firmy Trec. Kazeina będzie potrzebna M. do przepisów o których pisała w poprzedniej notce. Kazeina jest również dobra jako białko na noc. Ja dla siebie kupiłem białko "WHEY 100" które mam nadzieję będzie pomocne w budowaniu masy mięśniowej. O białku pisałem już kiedyś w tym i tym poście. Więcej informacji na temat tej odżywki udzielę po jej przetestowaniu :) 

Teraz trochę o kazeinie : 

"CASEIN 100 zawiera 100% kazeiny micelarnej, która jest wzorcowym źródłem pełnowartościowych protein o korzystnym, przedłużonym czasie wchłaniania. Produkt zapewnia wielogodzinne zaopatrzenie mięśni we wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym w duże ilości BCAA i L-Glutaminy. CASEIN 100 zabezpiecza przed potreningowym i nocnym katabolizmem, stymulując regenerację i rozbudowę tkanki mięśniowej.

CASEIN 100 zawiera czystą kazeinę micelarną – naturalnie występującą w mleku i najaktywniejszą postać kazeiny. CASEIN 100 jest wytwarzany w zaawansowanym technologicznie procesie mikrofiltracji, który w odróżnieniu od tanich kazeinianów przebiega bez użycia zbędnych chemikaliów i agresywnych czynników niszczących strukturę białka. W kwaśnym środowisku, w wysokiej temperaturze i w obecności niektórych związków chemicznych wyjątkowo wrażliwa struktura miceli kazeinowych ulega destabilizacji i nieodwracalnemu zniszczeniu. Cenne dla mięśni białka tracą wiele ważnych właściwości, pogarsza się też ich wchłanianie w przewodzie pokarmowym przez co spada ich wartość odżywcza. Produkcja kazeiny micelarnej przebiega w bardzo łagodnych warunkach i nie narusza delikatnej struktury miceli. Ich izolacja z mleka odbywa się w procesie wieloetapowej fizycznej filtracji przy użyciu specjalnych mikroporowatych membran. Pozwala to skoncentrować i oczyścić micele kazeinowe oraz oddzielić je od pozostałych składników mleka. Dzięki temu te najcenniejsze dla twoich mięśni, nienaruszone i bogate w czynniki wzrostowe proteiny są wolne od jakichkolwiek zanieczyszczeń. Zaawansowana technologia stosowana do produkcji CASEIN 100 pozwoliła na otrzymanie doskonałego produktu, praktycznie pozbawionego tłuszczu i laktozy, który zawiera wysokoskoncentrowane pełnowartościowe białka kazeinowe w ich najskuteczniejszej, pierwotnej formie." - informacje pochodzą z etykiety, a jak wygląda to w praktyce przekonamy się już wkrótce. 


Powodzenia M. i W. !!!!


4 komentarze:

 1. świetny blog!! niektóre porady są naprawdę bardzo przydatne! pozdrawiam i zapraszam do mnie! :)

  http://jullandia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo osób poleca to białko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny blog ;) zapraszam do komentowania i obserwowania :) http://alex-faashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń