środa, 21 maja 2014

PRZENOSINY BLOGAWitamy Wszystkich!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że blog znalazł sponsora i od dzisiaj wszystkie posty będą publikowane na  http://blog.dbamofigure.pl/

 http://blog.dbamofigure.pl/


Jakiś czas temu dostaliśmy propozycję od sklepu http://dbamofigure.pl/ by nasz blog stał się oficjalnym blogiem tej witryny. 

Po wielu przemyśleniach zgodziliśmy się na przenosiny bloga.  Nie martwcie się ! Posty będą dotyczyć tej samej tematyki co na starym blogu. Praktycznie nic się nie zmieni oprócz adresu i szaty graficznej. Dodatkowo co jakiś czas będą też publikowane posty dotyczące produktów sprzedawanych w sklepie DBAM O FIGURE

http://dbamofigure.pl

 
Najczęściej będą to recenzje w formie fit przepisu stworzonego z danego produktu spożywczego, bądź ćwiczenia z użyciem sprzętu dostępnego w sklepie. A więc i w tej materii niewiele się zmieni :) Większości takich produktów używamy na co dzień w swojej kuchni więc recenzje na pewno nie będą „suche” i wymuszone . Śmiało możecie do nas pisać na stary adres tak jak robiliście to do tej pory. Nasz fanpage również pozostaje bez zmian. Tam również znajdziecie informacje o nowym blogu.Notki na nowym blogu będą też publikowane częściej niż na starym więc zapraszamy do częstych odwiedzin.


Stary blog zostaje więc śmiało możecie dalej z niego korzystać, na razie zawieszamy na nim działalność. Kto wie może kiedyś ją wznowimy :)
 
Póki co Zapraszamy wszystkich na nowego bloga http://blog.dbamofigure.pl/. 

Pojawił się już pierwszy post „Jak prosto skomponować zdrową sałatkę”.

Mamy nadzieję, że nowego bloga będziecie odwiedzać równie licznie jak starego.


Pozdrawiamy M. i  W. :)

Do Zobaczenia !!

7 komentarzy:

 1. Świetny blogg! Gratuluję! Ja sama zaczełam od niedawna blogować i szukam różnych sposobów na pozbycie sie oponki. Zapraszam do mnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog! :) Zapraszam do mnie :D http://karolcia4526.blogspot.com
  Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Puki co ?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza się najlepszym :) Już zmieniam :)

   Usuń