Instagram Follow on Instagram

piątek, 1 stycznia 2016

Postanowienia Noworoczne

Dla wielu z Nas sylwester czy też nowy rok to czas, w którym chcemy zacząć wiele rzeczy od nowa. Postanowienia noworoczne to idealny czas by zmienić coś w sowim życiu, spełnić swoje marzenia albo poprawić swoje samopoczucie. Wielu ludzi krytykuje postanowienia innych z reguły dlatego, że połowa z nich jest nieaktualna już w lutym :) Jednak warto próbować ponieważ, a nóż nasze postanowienie przetrwa cały rok. Większość postanowień dotyczy rzucania palenia albo zrzucania kilogramów lub i tego i tego, a w praktyce okazuje się, że w karnet na siłownie kupujemy tylko w styczniu :) Nie mniej jednak warto próbować bo czasami małe postanowienie może zmienić całe nasze życie.

Nasze postanowienie to wrócić do regularnego publikowania na blogu, którego z przyczyn osobistych bardzo zaniedbaliśmy ostatnimi czasy. Od stycznia powinno się wszystko zmienić i wracamy z nowymi postami, przepisami i motywacją na kolejny 2016 rok. 


Również z tego miejsca składamy wszystkim najlepsze życzenia z okazji nowego roku :) 

Powodzenia !

7 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego w nowym roku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyciegnela mnie nazwa bloga bo sama zrzucam brzuch;) na pewno będę zaglądać regularnie. Pozdrawiam. Karolina

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za postanowienia swoje jak i Wasze! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za postanowienia noworoczne! Potrzeba wiele wewnętrznej motywacji, aby trzymać się ich i nie odpuszczać. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie wpis w którym ujęty będzie stopień ich realizacji i zadowolenie ;-) Pozdrawiam, Kamil

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również życzę powodzenia w realizacji ;)

  OdpowiedzUsuń