Instagram Follow on Instagram

czwartek, 29 grudnia 2016

Wybieramy catering dietetyczny dla mieszkańców Warszawy!

Catering dietetyczny kiedyś uważany za fanaberię dzisiaj na stałe wpisał się w wachlarz usług gastronomicznych i z sukcesem rozwija się już nie tylko w dużych ale również w mniejszych miejscowościach. Konkurencja na rynku jest bardzo duża więc warto wybrać ofertę dostosowaną najlepiej do naszych potrzeb.


Na początku działalności większość firm miała jeden target czyli ludzi na diecie najczęściej chcących zgubić zbędne kilogramy. Z biegiem lat jakość usług i konkurencja robiła się coraz większa powodując tym samym duży wybór. Dzisiaj zamawiając catering dietetyczny możemy mieć stu procentowy wpływ na produkty z jakich będą się składać posiłki oraz kaloryczność. Możemy na przykład prosić o menu wegetariańskie albo wegańskie bądź prosić o produkty nieprzetworzone. Również cel naszej diety pozwala dostosować odpowiednio posiłki. W zależności od tego czy chcemy się odchudzać czy też budować masę mięśniowa dostaniemy inna dietę. Catering dietetyczny to również diety dostosowane do potrzeb zdrowotnych. Czasami niektóre nasze schorzenia wymagają odpowiedniego odżywiania w takich przypadkach wystarczy dać wytyczne firmie cateringowej, której wyspecjalizowani pracownicy dobiorą odpowiednie produkty.

Oczywiście najwięcej firm oferujących usługi cateringu dietetycznego znajdziemy w Warszawie pewnie dla tego, że tam raczkował ten rynek i w obecnej chwili jest największa konkurencja. Najlepszym sposobem na dobranie najlepszej dla nas oferty będzie skorzystanie z wyszukiwarki cateringowej, która pozwoli zdecydować się na najlepszą ofertę tego typu w naszym mieście.

5 komentarzy:

 1. Rzeczywiście catering dietetyczny rozwija się w Warszawie bardzo szybko. Generalnie w tej prównywarce można znaleźć ciekawe oferty, także polecam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydatne info, dzięki wielkie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja korzystam z afterfit catering (chyba dobrze link wpisałam) i nie wyobrażam sobie juz życia bez nich.... Ciasta na mące kokosowej czy spodzie jaglanych, to mój numer 1.

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto też pomyśleć o pomocy trenera personalnego. Może on doradzić w kwestii ułożenia optymalnego planu treningowego. Warto pamiętać, że zły dobór ćwiczeń również ogranicza skalę postępów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie da się ukryć, że pomysł jest bardzo ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń