Instagram Follow on Instagram

wtorek, 24 stycznia 2017

Odchudzanie wspomagane naturalną herbatką ziołową.


Odchudzanie to proces, którego podstawą jest odpowiednia dieta połączona z aktywnością fizyczną. Oprócz oczywiście tych dwóch czynników możemy dołożyć trzeci czyli wszelkiego rodzaju suplementy diety, które w połączeniu z dobrym jadłospisem i aktywnością mogą znacznie przyspieszyć cały proces odchudzania. Takim suplementem zdecydowanie będą herbatki ziołowe Slim Herbal System, które pozwolą na jeszcze szybsze odchudzanie. Warto nadmienić, że będą one również dobrym wyborem dla osób, które z jakiś powodów nie mogą uprawiać żadnego sportu i swoje odchudzanie opierają tylko na diecie.Herbata, o której mowa jest trochę inna od tradycyjnych herbat i być może w tym tkwi jej sukces. Różnica polega na tym, że nie korzystamy z jednej herbaty tylko z sześciu specjalnie przystosowanych do każdej fazy dnia. Ich skład i zastosowanie różni się ale rozpoczynając kurację otrzymujemy sześć opakowań, a w każdym znajduje się po dwadzieścia pięć saszetek.
Jeśli chodzi o zastosowanie  to najlepsza będzie receptura WEDŁUG EKSPERTÓW INSTYTUTU ZIELARSTWA POLSKIEGO I TERAPII NATURALNYCH, która polega na stosowaniu herbatki w trzech fazach, a każda z faz posiada dwa etapy. Fazy podzielone są zgodnie z kolejnością pory dnia czyli poranek, południe i wieczór, a w każdej z faz znajdziemy dwa etapy.

-poranek:

etap I (godziny podania między 8.00-10.00) - oczyszczanie jelit – detox.

Podanie: po śniadaniu
etap II (godziny podania między 10.00 – 12.00) - pobudzenie i energia dla ciała.
Podanie: po II śniadaniu

-południe:

- etap I (godziny podania między 12.00 – 14.00) - poprawa metabolizmu, usuwanie nadmiaru wody.
Podanie: między posiłkami

- etap II (godziny podania między 14.00 – 16.00) - zmniejszenie wchłaniania tłuszczu, przyspieszenie spalania
Podanie: po obiedzie

-wieczór:

- etap I (godziny podania 16.00 – 18.00) - zmniejszenie łaknienia, blokowanie wchłaniania węglowodanów.
Podanie: między posiłkami

- etap II (godziny podania między 18.00 – 21.00) - wyciszenie, redukcja stresu, stabilizacja poziomu cukru.

Podanie: przed kolacją
Suplementacja zgodnie z takimi zaleceniami pozwoli działać w każdym etapie dnia i w odmienny sposób wpływac na nasz ogranizm w zależności od potrzeb. Powyżej mamy rozpisane dokładne działanie w poszczególnych fazach dnia. 
Warto przetestować ten nowy suplement diety, a kto wie może na stałe zagości w waszym jadłosipisie :) 

4 komentarze: