Instagram Follow on Instagram

sobota, 4 marca 2017

Nie wiesz jak zacząć ? Zapytaj Trenera

Wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z treningiem siłowym czy też bieganiem , cross fitem bądź odchudzaniem nie wie jak się zabrać do tego przedsięwzięcia. Oczywiście pomocą służy literatura fachowa i Internet jednak część osób nie ma tyle samozaparcia by wszystko robić samemu. W takim przypadku warto skorzystać z porad i usług trenera personalnego.

Kiedyś usługi trenerów kojarzyły nam się tylko z gwiazdami filmowymi, sportowcami czy tez znanymi osobami, teraz właściwie każdy może sobie pozwolić na konsultacje z trenerem personalnym. Właściwie w każdym większym mieście możemy wybrać spośród paru ofert. Najłatwiej będzie skorzystać z wyszukiwarki za pomocą, której możemy znaleźć trenera najbliżej swojego miejsca zamieszkania taką wyszukiwarkę znajdziecie tutaj www.sport-ekspert.pl . Za jej pomocą możemy wyszukać usługi trenerów jak najbliżej naszego miejsca zamieszkania dodatkowo warto zwrócić uwagę, że możemy wyszukiwać trenera według interesujących nas kategorii. Jest ich bardzo wiele zaczynając od klasycznego fitness poprzez mięśnie brzucha, basen, samoobronę, bieganie, kulturystykę, taniec i wiele innych. Każdy na pewno znajdzie trenera odpowiedniego dla siebie. Moim zdaniem trener personalny to dobre rozwiązanie dla osób leniwych oraz takich, którym brak motywacji przynajmniej w początkowym okresie. Taka osoba skutecznie nas zmotywuje oraz doradzi. Jeżeli od jakiegoś czasu trenujemy jakaś dyscyplinę i nie jesteśmy do końca przekonani czy wszystko robimy dobrze oraz efekty nie są zadowalające to również powinniśmy skonsultować to z trenerem. W wielu przypadkach dwie trzy konsultacje pozwolą znacznie poprawić nasze błędy zarówno treningowe jaki i żywieniowe oraz poprawić efektywność naszych treningów. Reasumując obecnie rynek jest bardzo bogaty w tego typu usługi i ceny za godzinę konsultacji są dość przystępne wieć warto choć raz z ciekawości skorzystać z wspólnego treningu z trenerem, a kto wie może będziemy stale korzystać z tego typu pomocy.

9 komentarzy:

 1. Wygląda wyśmienicie! Istne arcydzieło :-) Mam już ochodztę na samą myśl. Pozdrawiam i bardzo dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Święte słowa! Warto szukać profesjonalistów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda wyśmienicie! Istne arcydzieło :-) Palce lizać. Pozdrawiam i dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne ! Zparaszam do mnie :) http://zacznijmyoddzisiaj.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak profesjonalizm jest ważny dlatego nie dieta z gazety a dobry dietetyk online

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobry dietetyk, motywacja, plus czas :) - którego zawsze mi brakuje.
  Ale od poniedziałku zaczynam.Odpowiedni strój już mam, modne buty treningowe też są. Także nie ma innej opcji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa ta wyszukiwarka. Ciężko trafić na profesjonalnego trenera.

  OdpowiedzUsuń
 8. Powszechny kult ciała i urody spowodował, że tylko niewielka grupa osób jest szczęśliwa. Większość dąży do boskości, zmieniając ciało i ubiory, inwestując w siebie, żeby być jeszcze wspanialszym, eksperymentując z głodówkami i dietami, ale z reguły jest to złe odżywianie. Każdy z tych wynalazków albo niszczy metabolizm albo powoduje efekt jojo. Naprawdę jedynym sposobem jest zaufanie dobremu dietetykowi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Siema. Bardzo fajny post i porady profesjonalnego trenera!;) Moja aktualna motywacja do treningu jest maksymalna
  Od razu chce mi się trenować- dzięki ! :)

  OdpowiedzUsuń