Instagram Follow on Instagram

środa, 5 kwietnia 2017

Suplementy wspierające skuteczne odchudzanie – Młody Jęczmień

Proces odchudzania powinien przede wszystkim opierać się na zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej jednak warto zwrócić uwagę na rynek suplementów diety które działają w rożny sposób wspomagając naszą walkę z nadprogramowymi kilogramami.


W dzisiejszych czasach mamy naprawę szeroki wybór suplementów diety wspomagających odchudzanie należy jednak zwrócić uwagę, że nie są to jakieś „cud tabletki” w stylu „jedz co chcesz i chudnij” tylko produkty wysokiej jakości odpowiednio przebadane i pochodzące z pewnych źródeł. Organizm tracący na wadze potrzebuje również dużej dawki witamin i minerałów oraz powinien być dobrze nawodniony suplementy pomagające to osiągnąć również znajdziemy na rynku. Istotne jest by pamiętać o tym, że takie środki musimy przyjmować codziennie i w dawkach określonych przez producenta tylko wtedy możemy spodziewać się oczekiwanych efektów.

Oprócz produktów działających w konkretnym celu możemy również znaleźć takie, które wpływają na nas organizm w różnych aspektach. Do takich produktów należy młody jęczmień, o którym ostatnio zrobiło się dość głośno ze względu na jego wiele pozytywnych właściwości.

Młody jęczmień jest znakomitym źródłem potasu, wapnia i magnezu, których zawiera wielokrotnie więcej niż zwykła pszenica. Te składniki są niezbędne do funkcjonowania każdego organizmu, a w szczególności takiego, który aktywnie uprawia sport bądź jest na jakiejś diecie redukcyjnej. W składzie zawiera również takie witaminy jak: C, E, B1, B2, B6, beta-karoten, kwas foliowy, potas, wapń, żelazo, magnez, mangan, cynk , krzem oraz selen. Ze względu na dużą ilość chlorofilu wpływa pozytywnie na detoksykacje organizmu, a duża zawartość błonnika wspiera perystaltykę jelit i pomaga utrzymywać prawidłową wagę.

Reasumując jest to produkt, który pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie i kondycję organizmu, a dzięki prostemu dawkowaniu (jedna łyżeczka proszku na 200 ml wody przed posiłkiem) bezproblemowo będzie mógł wspomagać nasz organizm.

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy produkt, wart przetestowania przy diecie odchudzającej. Dawkowanie banalnie proste, chyba skuszę się na przetestowanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Do odchudzania potrzebna jest zdrowa smaczna woda - szczerze polecam filtrowanie wody - wtedy nie ma wymówek :) My założyliśmy filtr na ujęciu wody bo filtr dzbankowy nam się nie sprawdził.

    OdpowiedzUsuń