Instagram Follow on Instagram

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Pomysł na prezent dla osoby aktywnej

Świeta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami dlatego to już właściwie ostatni dzownek jeśli chcemy zamawiać prezenty dla naszych bliskich przez internet. W wielu przypadkach nie mamy pomysłu na prezent dla innych albo kupujemy coś na siłę albo zestaw kosmetyków do kąpieli lub słodycze. Sami również dostajemy prezenty tego typu, a przecież nie ma nic lepszego niż prezent, który zgodny jest z naszymi zainteresowaniami. Ja bardzo lubie dostawać prezenty, które związane sa z moim hobby i uważam, że takie są najlepsze.  

Jeśli wiemy jakie są mniej więcej zainteresowania osoby, której kupujemy prezent to sprawa jest dość prosta. Jeśli nie wiemy to uważam, że najlepiej zapytac co potrzebuje niż kupować kolejny prezent na odczepnego co w rezultacie skończy się tak : Kolejny krawat, kolejny żel pod prysznic, kolejny sweter..... a może tak fajne hantle? Wygodne gogle narcirskie albo zamiast słodyczy mega paka odżywki białkowej ? :) :) 

Klika pomysłów na prezenty dla osób aktywnych 

Wbrew pozorom nie tak trudno kupić coś dla osoby aktywnej ponieważ z roku na rok coraz więcej ludzi prowadzi aktywny tryb życia i uprawia różne sporty. Coraz częściej starsze osoby rozpoczynają przygodę z aktywnością w celu poprawy wyglądu i samopoczucia. Okres świąteczny i zmimowy to rónież idealny czas na białe szaleństwo na stoku, a co za tym idzie jako prezenty możemy kupować akcesoria i ubrania związane ze sportami zimowymi. 

Poniżej kilka przykładów naszym zdaniem najlepszych na prezent dla kogoś aktywnego :)

1. Nerka - jest to idealny prezent dla wszystkich osób lubiących spacery, bieganie czy trening z kijkami, a nawet codzienne spacery z czworonogiem. Prezent bardzo uniwersalny, a przy tym ułatwia przechowywanie rzeczy podczas treningu na powietrzu. Bez problemu zmieszczą się tam klucze od domu czy telefon komórkowy. 2. Mata do ćwiczeń - bardzo popularne są wszelkiego rodzaju zajęcia grupowe jak joga czy fitness, a także trening w domu z trenerami przy nagraniach wideo. Wygodna mata to idealny prezent zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nawet jeśli ktoś już posiada matę warto kupić mu nową ponieważ powinnismy je od czasu do czasu wymieniać. Fajną matę można już kupić od 20 zł 3. Kettlebell - Uniwersalna hantla o różnych rozmiarach dzięki, której możemy wykonywać bardzo wiele ćwiczeń siłowych najlepiej kupić na prezent dwie sztuki o tej samej wadze. Prezent ten spodoba się każdemu kto ma jakieś doświadzczenie z treningiem siłowym. Dużym plusem tych hantli to wygoda w treningu, fajne wykonanie i to, że zajmują niewiele miejsca.
4. Rękawice narciarskie - Idealny prezent dla fanów narciarstwa. Dobre ocieplane rękawice to podstawa udanego szusowania. 
5. Suplementy diety - jeśli mamy coś kupić dla adepta sportów siłowych to odżywka białkowa będzie strzałem w dziesiątkę. Wystarczy tylko wybrać odpowieni smak i producenta. Taki prezent będzie dużo lepszy niż słodycze :) Ja osobiście chciałbym znaleźć pod choinką same suple :) 
Udanych zakupów świątecznych :) :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz