Instagram Follow on Instagram

niedziela, 17 grudnia 2017

Suplementy niezbędne w codziennych treningach cz.1 - Witaminy

O tym, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu wie praktycznie każdy, a na utratę witamin szczególnie narażone są osoby pracujące fizycznie i psychicznie oraz osoby intensywnie trenujące jak i tacy, którzy codziennie są pod wpływem dużego stresu. Takie osoby powinny szczególnie zadbać o właściwą dietę i suplementacje i wyszukać produkt specjalnie do tego przeznaczony. Jednym z nich jest Supradyn produkcji bayer, który idealnie wpasowuje się w zapotrzebowanie na witaminy takich właśnie osób. 

Podczas każdego treningu czy też wysiłku wraz z potem tracimy witaminy i minerały dlatego powinniśmy pamiętać by każdego dnia je uzupełniać. Najważniejsze to pić dużo wody od 2 do 3 litrów dziennie, zadbać o dietę bogatą w warzywa oraz pamiętać o odpowiedniej suplementacji ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie składniki z diety. Kolejna sprawa to warzywa w sklepach szczególnie marketach nie w dzisiejszych czasach tak wartościowe jak te kupowane z małych gospodarstw rolnych. Dlatego uzupełniania zapotrzebowania na witaminy za pomocą suplementów to podstawa. Supradyn intensia energy to dobre idealne rozwiązanie dla osób aktywnych -  w jego składzie znajdziemy wysoką dawkę witaminy C oraz witamin z grupy B (300% Referencyjnej Wartości Spożycia witaminy z grupy B - B1, B2, B3, kwas pantotenowy oraz 225 % Referencyjnej Wartości Spożycia witaminy C), niezbędne dla każdej osoby trenującej. Wysoka zawartość witaminy C przydatna jest również jesienią i zimą kiedy nasz organizm narażony jest na grypę i przeziębienia.
Supradyn jest dostępny w dwóch formach (tabletek i tabletek musujących) dzięki czemu każdy może wybrać sposób przyjmowania dostosowany do swoich potrzeb.

Kolejnym plusem jest to że witaminy te są produkcji Bayer czyli marki znanej właściwie każdemu więc oprócz jakości produkt jest łatwo dostępny. Możemy go dostać w większości aptek i drogerii bez konieczności zamawiania go przez internet tak jak to z reguły bywa z innymi suplementami. 

Część suplementów powinno się przyjmować okresowo w cyklach natomiast witaminy takie jak te możemy śmiało przyjmować cały rok ponieważ organizm cały czas będzie miał na nie zapotrzebowanie.
Kopiuj do schowka jako HTML

5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy produkt! Muszę go kupić przy pierwszej okazji. Podoba mi się to, że mamy w jednym produkcie większość istotnych pierwiastków.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi obiecująco. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy ten supradyn, muszę gdzieś go znaleźć bo wygląda naprawdę dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam w wolnej chwili przeglądać bloga tego typu. Naprawde jest on dla mnie dużą inspiracją. Trzymaj tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaminy to nie odłączny element naszego odżywiania :) Zwłaszcza wit D jest dla nasz bardzo potrzebna.

  OdpowiedzUsuń