Instagram Follow on Instagram

wtorek, 5 czerwca 2018

Catering dietetyczny również dla wegetarian

Dieta pudełkowa dla wegetarian 

Dieta wegetariańska jest przez wiele osób uznawana za dobry sposób odżywiania i tak jest, pod warunkiem, że stosowana jest ona rozważnie. Coraz więcej osób decyduje się - z różnych względów - na przejście na wegetarianizm. 

 Jak prawidłowo odżywiać się przy diecie wegetariańskiej?

 Dobre dobrana dieta wegetariańska powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb człowieka. Każdy z nas bowiem ma inne zapotrzebowanie energetyczne, inny styl życia, metabolizm czy też ulubione i znienawidzone potrawy czy składniki. Dobrze dobrana dieta wegetariańska powinna te czynniki uwzględniać. Często jednak jest tak, że nasza dieta nie jest dobrze zbilansowana, a my czujemy się źle. Warto wtedy powierzyć swoją dietę w dobre ręce i zdecydować się na dietę pudełkową dla wegetarian. 

Łatwo, przyjemnie i wegetariańsko

Firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym, takie jak na przykład dietykieta.pl coraz częściej w swej ofercie mają dietę wegetariańską. Jest to dobry sposób na to, by jeść smacznie, zdrowo, a jednocześnie nie spędzać wielu godzin w kuchni. Diety w cateringu dietetycznym są dobrze zbilansowane, ponieważ powstają pod nadzorem dietetyka klinicznego, który czuwa nad tym, by wybrana dieta nie tylko spełniała wymogi diety wegetariańskiej, lecz by przede wszystkim dostarczała wszystkich niezbędnych składników odżywczych naszemu organizmowi. 

Dieta wegetariańska od Dietykiety

 Dieta wegetariańska Dietykiety nie zawiera mięsa ani ryb. Wybierając tę dietę otrzymasz pięć pełnowartościowych posiłków, które zawierają 20% białka, 50% węglowodanów oraz 30% zdrowych tłuszczów. Dietykieta nie stosuje gotowych półproduktów, polepszaczy smaku, barwników czy konserwantów. W diecie znajdziesz mleko i przetwory mleczne oraz mleka roślinne, a także rośliny strączkowe, jaja z wolnego wybiegu, sezonowe warzywa i kiszonki, zioła, a także tłuszcze takie jak oliwa ekstra virgin, olej kokosowy czy masło klarowane. 

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową?

 Dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać, a jednocześnie nie chcą spędzać wielu godzin w kuchni oraz w sklepie, wyszukując produkty najlepszej jakości. Jeżeli wybierzesz catering dietetyczny Dietykiety, to ekipa fachowców nie dość, że zrobi to za ciebie, to jeszcze dostarczy ci gotowe dania codziennie prosto pod drzwi. 
Kopiuj do schowka jako HTML

3 komentarze:

  1. Dieta pudełkowa ma to do siebie, że nie musimy się martwić co ugotować i aby zrobić zakupy. To duża wygodna. Pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak widać teraz nie ma mowy o żadnych wymówkach :D Brak czasu, czy też codzienne męczące wizyty w sklepach po produkty spożywcze nie wchodzą w grę, gdy mamy możliwość cateringu dietetycznego.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się że teraz jak ktoś chce to na pewno może stosować dietę i nie musi się zbytnio wysilać tylko tyle żeby znaleźć odpowiedni catering i można iść ćwiczyć na sprzęcie fitness.

    OdpowiedzUsuń